Školení


Od roku 2001 se v Albitu věnujeme školením převážně s tematikou datových komunikací a příbuzných oborů. Absolvovat u nás můžete celou řadu kurzů. Některé z nich jsou certifikační a jsou mimo jiné přípravou na testy potřebné pro Cisco certifikace jednotlivců i firem. Po dohodě jsme připraveni realizovat školení kdekoliv v ČR. V případě zájmu rádi vytvoříme i speciální zákaznická školení "na míru". Využití demolabu pro potřeby školicího centra je samozřejmostí.

Naši certifikovaní lektoři se věnují nejen přípravě a realizaci školení, ale mají i bohaté praktické zkušenosti z jednotlivých projektů, z testování zařízení, z jejich instalací, servisních zásahů apod. Tyto skutečnosti umožňují našim specialistům být mezi špičkami oboru. Při tom všem, vzhledem k naší specializaci a důrazu na minimalizaci vedlejších nákladů, můžeme nabídnout velmi dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

Další podrobné informace o školeních včetně možnosti jejich on-line objednání najdete v jednotlivých sekcích v levém menu.